Knihovník

Děti poznávaly v MKS Adamov pohádky

V pondělí 6. a ve čtvrtek 9. listopadu jsme si s dětmi ze školní družiny na Ptačině užili parádní odpoledne v Městském kulturním středisku Adamov. Kontaktovali jsme paní ředitelku Jitku Králíčkovou a ta nám domluvila setkání s novým adamovským knihovníkem Čeňkem Šmerekem. Pro děti z naší školní družiny připravil soutěžní odpoledne, které zpestřily oblíbené pohádky. Tentokrát byl program rozdělený. V pondělí pro ty nejmenší školáky ze třídy 1. B a přípravné třídy. Ve čtvrtek byl program pro starší děti z 2. B, 3. B a 4. C.
Tyto dny se děti přišly do kulturního domu pobavit při hledání pohádkových dvojic, poznávání pohádek z krátkých ukázek a pohádkovém pexesu. Soutěžní odpoledne zakončil poslech pohádky se sladkou odměnou nakonec.
Vychovatelky ŠD, Ptačina
  • Knihovník