Zaměstnanci

Třídní učitel

PT Alena Schwarzerová [email protected]
1.S Mgr. Ilona Martochová [email protected] zastupující: PaedDr. Eva Karlíčková
2.S PaedDr. Eva Karlíčková [email protected] zastupující: Mgr. Ilona Martochová
1.A Mgr. Ludmila Plačková [email protected] zastupující: Mgr. Martina Burianová
1.B Mgr. Světlana Baborská [email protected] zastupující: Mgr. Soňa Karásková
2.A Mgr. Martina Burianová [email protected] zastupující: Mgr. Ludmila Plačková
2.B Mgr. Soňa Karásková [email protected] zastupující: Mgr. Světlana Baborská
3.A Mgr. Martina Belžíková [email protected] zastupující: Mgr. Helena Ličková
3.B Mgr. Lenka Dohová [email protected] zastupující: Mgr. Věra Rutová
4.A Mgr. Helena Ličková [email protected] zastupující: Mgr. Martina Belžíková
4.B Mgr. Věra Rutová [email protected] zastupující: Mgr. Lenka Dohová
5.A Mgr. Ilona Šturchová [email protected] zastupující: Mgr. Jiří Kratochvíl
5.B Mgr. Stanislav Tůma [email protected] zastupující: Mgr. Jiří Kratochvíl
6.A Mgr. Radek Cupák [email protected] zastupující: Mgr. Bronislava Chromá
7.A Mgr. Ondřej Chromý [email protected] zastupující: Mgr. Monika Nejezchlebová
7.B Mgr. Monika Nejezchlebová [email protected] zastupující: Mgr. Ondřej Chromý
8.A Mgr. Aleš Spurný [email protected] zastupující: Mgr. Jana Horáčková
9.A Mgr. Marie Klepárníková [email protected] zastupující: Mgr. Stanislav Tůma

Učitelé bez třídnictví

Mgr. Jana Horáčková [email protected]
Mgr. Zuzana Šlechtová [email protected]
Mgr. Jiří Kratochvíl [email protected]
Mgr. Bronislava Chromá [email protected]
Mgr. Eva Křížová [email protected]

Asistent pedagoga ZŠ

Věra Scheirichova PT
Veronika Tůmová I. S
Eva Pilitowská II. S
Eva Mandysová [email protected] I. A
Dagmar Hrachovinová V. A
Eva Pavlíčková V. B
Petra Jakusidisová [email protected] VII. B

Školní družina

I. oddělení Edita Kuběnová [email protected]
II. oddělení Petra Jakusidisová [email protected]
III. oddělení Kristýna Henková [email protected]
IV. oddělení Soňa Stöger [email protected]
V. oddělení Kateřina Navrátilová [email protected]
školní klub Eva Mandysová [email protected]

Mateřská škola (Komenského 4)

3. třída Lucie Jarůšková
Darja Orlová

Správní zaměstnanci

Účetní Stanislava Hofmannová
Sekretářka Alena Formánková
Školníci Robert Hloušek
Dagmar Hrubá
Úklid Pavla Beníšková
Lucie Beníšková

Pracovnice školních jídelen

ŠJ Komenského: ŠJ Ronovská:
Vedoucí školního stravování Radka Janíčková
[email protected]
Helena Rozsypalová
[email protected]
Vedoucí kuchařky Veronika Hartlová Hana Dvořáková
Kuchařky Martina Řezníková
Michaela Nádeníčková
Věra Ciprysová



Sdílet článek