Divadlo a vysvědčení

Divadlo on-line Hrnečku, vař! 28. ledna 2021 v den pololetního vysvědčení se v naší třídě 1. A konalo divadelní představení on-line.

Protože se tak brzy do divadla nedostaneme, rozhodli jsme se, že si na divadlo zahrajeme. Prvňáčci se do školy slavnostně oblékli, jakoby jeli do divadla. Děvčata se nastrojila do krásných šatů, nechyběly ani kabelky. Kluci byli oblečeni v košilích, na krku měli kravatu či motýlka.

Ráno po příchodu do naší třídy jsme pěšky vyrazili do divadla. Procházeli jsme se prázdnou školou, navštívili jsme dílnu, cvičnou kuchyňku, počítačovou místnost a osamělou třídu žáků devátých tříd. Nakonec jsme se vrátili do naší třídy, usadili jsme se do vytvořeného hlediště ze židlí a začalo divadlo na interaktivní tabuli. Hráli nám herci z Divadla Strom z Brna. Dětem se představení líbilo. Herce ocenily velkým potleskem.

Následující hodinu jsme si namalovali hrnečky. Poslední hodinu jsme si rozdali první vysvědčení a pololetní prázdniny mohly začít. Dětem se den hodně líbil.

• Divadlo a vysvědčení