Stránky tříd a kroužky

PT
1. A http://namornici-z-pripravky.webnode.cz
1. B http://www.karaskova.info
2. A http://www.belzikova.webnode.cz
2. B http://dohovaptacina.webnode.cz
3 A
3. B www.vera-tridainfo.webnode.cz
4. A
4. B http://baborska.webnode.cz
5. A
5. B http://plackova.tridnistranky.cz
6. A
6. B http://www.rybkyadamov.webnode.cz
7.A http://aldova-trida.webnode.cz
8. A
9. A www.standovatrida.webnode.cz
Cestovatelský kroužek http://cestypovlasti.webnode.cz
MŠ Jilemnického www.msadamov.webnode.cz
MŠ Komenského 4 - facebook http://facebook.com/ms.slunicka.52

Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace

Kroužky při ZŠ, ŠD a ŠK

Vedoucí

Termín schůzky

Čas

Budova

1.

DYSLEKTICKÝ KROUŽEK

Monika Nejezchlebová

středa

7.00 – 7.40

ZŠ Komenského

2.

ROZVOJ DÍLČÍCH FUNKCÍ

Olga Trmačová

úterý

13.00 – 14.00

ZŠ Komenského

3.

LOGOPEDICKÁ PÉČE

Martina Burianová

úterý

12.10 – 12. 40

ZŠ Komenského

4.

LOGOPEDICKÁ PÉČE

Martina Burianová

středa

12.10 – 12. 40

ZŠ Komenského

5.

CESTOVATELSKÝ

Aleš Spurný

úterý

14.00 – 15.00

ZŠ Komenského

6.

FLÉTNIČKA I.

Martina Belžíková

středa

12.45 – 13.15

ZŠ Komenského

7.

FLÉTNIČKA II.

Martina Belžíková

středa

13.15 – 13.45

ZŠ Komenského

FLORBAL

Lenka Dohová

čtvrtek

13.45 – 15.00

ZŠ Ronovská

Kroužky - projekt Rozvoj ZŠ a MŠ Adamov - Šablony II

Vedoucí

Termín schůzky

Čas

budova

1.

Čtenářský

Světlana Baborská

pondělí

13.00 – 14.00

ZŠ Ronovská

2.

Badatelský

Lenka Dohová

pondělí

13.30 – 15.00

ZŠ Komenského

3.

Cizí jazyk - AJ

Zuzana Šlechtová

pondělí

13.15 – 14.45

ZŠ Komenského

4.

doučování

Věra Rutová

čtvrtek

13.00 – 14.00

ZŠ Ronovská

5.

Doučování

Lenka Dohová

čtvrtek

12.15 – 13.15

ZŠ Ronovská

6.

Doučování

Ludmila Plačková

středa

13.00 – 14.00

ZŠ Komenského

7.

Šachy

Petr Bednář, Soňa Karásková

středa

14.45 – 16.15

ZŠ Ronovská

Kroužky - projekt Cesta za poznáním

Vedoucí

Speciální pedagog

Termín schůzky

Čas

Budova

1.

Matematika nás baví

Jana Horáčková

Ilona Martrochová

čtvrtek

14.00 – 16.00

ZŠ Komenského

2.

Technika pro život

Radek Cupák

Světlana Baborská

středa

14.00 – 16.00

ZŠ Komenského

3.

Komunitní kroužek

Ilona Šturchová

Olga Trmačová

úterý

13.30 - 15.30

ZŠ Komenského

4.

Čtení nás baví

Monika Nejezchlebová

Martina Burianová

středa

14.00 – 16.00

ZŠ Komenského

Kroužky vedené externími pracovníky v prostorách ZŠ

Vedoucí

Termín schůzky

Čas

budova

1.

Judo

Jiří Tyl

pondělí

14.00 – 16.30

ZŠ Ronovská

2.

Judo

Jiří Tyl

úterý

16.30 – 18.00

ZŠ Komenského

3.

mažoretky

Michaela Tesařová

pátek

15.00 – 18.00

ZŠ Komenského



Sdílet článek