Dětský turnaj ZŠ Ronovská Adamov - hřiště Ronovská

Ve středu 7. června bylo krásné slunečné počasí, proto bylo škoda sedět v lavicích. Děti si poprvé vyzkoušely kouzlo francouzské hry Pétanque. Jejich nadšení předčilo naše očekávání. V dětech se probudil sportovní duch a celou hru s napětím očekávaly, jak celý zápas dopadne. Hrály se sice zkrácené zápasy, ale i tak si děti mohly udělat představu o principu hry. Vítězové byli odměněni diplomy a sladkými medailemi. Za dopoledne se vystřídaly všechny třídy. Škoda, že bylo času málo, dětem se zpět do lavic ani nechtělo. Náš klub objevil spoustu mladých talentů, jistě nebylo toto sportovní dopoledne poslední :)
Vítězové jednotlivých kategorií se stali:
1.C
1.místo: Roman Pilát, Pavel Zelený a Mates Cavalaro 2.místo: Martin Vodák, Zbyněk Pacas a Kuba Kovář 3.místo: Ivana Králová, Alena Drlíková a Tereza Jaitnerová
2.A
1.místo: Liliana Matulová, Justýna Martincová a Elinka Lukáčová 2.místo: Karolína Matoušková, Vít Smutník a Ondra Valenta 3.místo: Nela Šebelová, Nicol Zoe Hanley a Natálka Sabolová
3.A
1.místo: Šimon Frňka a Jakub Musil 2.místo: Bronislav Svoboda, Roman Uxa a Vít Madzia 3.místo: Martina Plačková, Natálie Řičánková a Bára Bromová
4.A
1.místo: Alena Králová, Romana Drncová a Šimon Sabol 2.místo: Patrik Palát a Adam Skirka 3.místo: David Lepka a Samuel Jonáš

Ing. Pavel Král

• Dětský turnaj ZŠ Ronovská Adamov - hřiště Ronovská