Sportovec 2016

Dne 3. února se v době pololetních prázdnin uskutečnilo slavnostní předávání ocenění Sportovní komise a města Adamova s názvem Sportovec 2016. Naše škola zde získala dvě velmi krásná ocenění.

Jiří Bavlnka ze čtvrté třídy byl komisí navrhnut a veřejnost hlasovala o jeho umístění a to za nominaci gólmana Školního florbalového týmu prvního stupně ZŠ. Celkově se Jirka umístil na druhém místě.

Druhá cena, pro naši školu významná, je ocenění Školního florbalového týmu prvního stupně ZŠ za účast v turnaji České florbalové unie ThinkBlueCup. Tento tým vyhrával všechny postupové turnaje a dostal se až k vrcholu soutěže, který se konal v Praze. Odborná komise ho ocenila prvním místem v kategorii kolektiv.