Den dětí na Ronovské

Pohledem žáků ze 3.A přinášíme článek o dnu dětí nad školou.

Moc se mi tam líbilo, chodila jsem po různých atrakcích. Moje první atrakce byl poznávání květin, potom jsem šla na namotávání autíček na provázku, byla jsem taky u čarodějnic „čuchat“ neznámé vůně. Nejvíc mě bavilo u horolezce. Musela jsem mít šátek na očích, byla tam přivázaná lana kolem stromů, museli jsme se držet těchto lan a šli jsme.

Pak jsme si dali Fruko a tatranku a potom jsme šli do školy na oběd.

Sabinka Hloušková

V pondělí 1. 6. jsme po svačinkové přestávce šli na hřiště nad školou. Tam nám ke Dni dětí přichystala celá 4.A pohádkový les plný obludek, strašidel a čarodějnic. Byly tam nejen pohádkové bytosti, ale také soutěže. Například v lesíku číhaly čarodějnice a měly pro nás nachystané koření a my jsme měli poslepu poznat, co to je za koření.

Mě osobně se nejvíc líbilo u čertice Katky. Byl to moc krásný den!

Adélka Pololáníková

1. 6. na Den dětí se mi nejvíc líbil fotbal. Měli jsme trefit „flašky“ kopacím balónem, ale pořád jsem trefoval Honzu a dával jsem pořád góly. Po hodně dlouhé době jsem trefil „flašku“.

Pak se mi líbil ninja, museli jsme přejít bažinu, což jsme měl přejít po novinách.

Adam Pylypiv

V pondělí 1. 6. jsme šli čtvrtou hodinu na hřiště nad školou. Čtvrťáci nám nachystali zábavný „Pohádkový les“. Plnili jsme různé úkoly, byl dokonce i ninja, u kterého jsme měli přecházet bažinu. Byla tam pravěká žena, čarodějnice, čert, horolezec, fotbalista, lesní víly, basketbalista a kouzelnice.

Byla to zábava, plnit jejich úkoly a už se těším, až budu taky pro ostatní děti vymýšlet úkoly.

Terezka Krausová

V pondělí 1. 6. 2015 jsem společně s mojí třídou šla na horní hřiště za školu, kde pro nás 4.A přichystala „Pohádkový les“. Měli jsme plnit různé úkoly a tak získávat různá razítka.

U Jolči a Verči, které byly převlečené za čarodějnice, jsme měli podle čichu poznat nějakou surovinu. U Beaty a Natálky, které byly také čarodějnice, jsme měli položit na lžíci „vajíčko“ a přejít určitou trasu tak, aby nám „vajíčko nespadlo. Když jsme úplně všechny úkoly splnili, šli jsme si za paní učitelkou pro odměnu.

Moc se mi to líbilo.

Lucinka Valentová